Masz pytania ? NIE CZEKAJ !

Ośrodek szkolenia zawodowego Elremot w Skomielnej Białej

Witamy na stronie internetowej ośrodka szkolenia zawodowego Elremont w Skomielnej Białej. Prowadzimy liczne szkolenia i kursy, dzięki którym można zyskać nowe uprawnienia lub poszerzyć wiedzę z wybranej dziedziny. Organizujemy szkolenia cykliczne, dlatego nie musisz długo czekać na termin kursu i możesz szybko zdobyć wymagane uprawnienia. Istnieje również możliwość dostosowania terminów do uczestników. W naszej ofercie znajdują się szkolenia zawodowe, szkolenia na operatorów pojazdów mechanicznych i szkolenia dla operatorów maszyn i urządzeń oraz kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy i bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmujemy się szkoleniami dla nauczycieli, m.in. na kierowników wycieczek szkolnych. Zapraszamy też do kontaktu przyszłych kierowców. W Elremot można zrobić kurs na prawo jazdy kat. B.

Prowadzimy szkolenia kierowców zawodowych kategorii: C, C1, C+E, C1+E, D, D1, D+E i D1+E

Współpracujemy z Urzędem Dozoru Technicznego, Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Lotnictwa Cywilnego i innymi instytucjami, dzięki czemu programy naszych szkoleń spełniają wszystkie wymagania prawne.

Oferta kursów oraz szkoleń zawodowych skierowana jest do wszystkich zainteresowanych Klientów z Krakowa, Nowego Targu, Myślenic, Zakopanego, Limanowej, Suchej Beskidzkiej oraz okolic. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zamierzasz się przebranżowić, zapraszamy do naszego ośrodka. Dysponujemy również platformą szkoleniową online — to nowoczesny sposób nauki, który pozwala na całościowe lub częściowe przyswojenie wiedzy bez wychodzenia z domu.

Na kurs możesz zapisać się w każdej chwili poprzez kontakt telefoniczny lub osobiście w siedzibie Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Skomielnej Białej. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji oraz pomoże w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów.

Szkolenia zawodowe

Prowadzimy liczne szkolenia zawodowe, dzięki którym w szybki sposób można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zyskać nowe perspektywy na rynku pracy. Organizujemy kurs spawacza, brakarza oraz zajęcia pozwalające na zdobycie uprawnień energetycznych, dzięki którym można wykonywać czynności eksploatacyjne, pomiarowe i kontrolne przy urządzeniach energetycznych. Szkolimy osoby chcące pracować na stanowisku audytora wewnętrznego w przemyśle drzewnym oraz konserwatora urządzeń transportu bliskiego.

Szkolenia na operatorów

Oferujemy szkolenia na operatorów urządzeń transportu bliskiego, m.in. żurawi przenośnych HDS, suwnic, podestów ruchomych, wciągników i wciągarek oraz maszyn do obróbki drewna, np. traka. Organizujemy też kursy przygotowujące to pracy przy użyciu pilarki łańcuchowej i traka. Szkolimy na maszyny i urządzenia takie jak: wózek jezdniowy podnośnikowy (tzw. wózek widłowy), koparka jednonaczyniowa oraz koparko-ładowarka. Zapraszamy również na kurs pilota drona, dzięki któremu zyskuje się wiedzę i umiejętności pozwalające na wykonywanie lotów komercyjnych i rekreacyjnych.

TERMINY:

KURS OPERATOR
MASZYN BUDOWLANYCH:

- koparki 
- koparko ładowarki


TRWAJĄ ZAPISY 
 Ilość miejsc ograniczona

***

KURS OPERATOR/ KONSERWATOR
UDT
Trwają zapisy! możliwość realizacji
nawet w 1 dzień !
!!
 

- wózek widłowy
18.09.2023 r. 

- żurawie HDS
26.09.2023 r.

- podesty ruchome
02.10.2023 r.


***

 

KURS SPAWACZA
MIG, TIG, GAZ, Elektroda
 

23.09.2023 r.


***

 

UPRAWNIENIA  ENERGETYCZNE
"SEP"

Szkolenie i egzamin
16.09.2023***

KURS PEDAGOGICZNY
dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

 

***

Szkolenie sprzedaż i stosowanie
środków ochrony roślin 

 

***

 

Indywidualne terminy spotkań

 

SZKOLENIE OKRESOWE KIEROWCÓW
C+E, D+E
  

Szkolenie wstępne / okresowe BHP
dla pracowników i pracodawców

 
Kurs pilota DronaUAVO
VLOS / BVLOS / FPV 
NSTS0-01,02,05,06


Mój pierwszy lot- 
szkolenie z obsługi drona 

 

Formularz kontaktowy

Wypełnij wymagane pola.
Wypełnij wymagane pola.
Wypełnij wymagane pola.
Po przesłaniu zgłoszenia poinformujemy o najbliższym terminie i prześlemy ofertę.

Kontaktując się z nami dobrowolnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych - RODO

Zapisy pod numerami tel:

721-238-237  
18-26-87-995
18-26-87-307

biuro@elremot.pl
facebook.com/elremot

lub osobiście w siedzibie Ośrodka Szkolenia Zawodowego
32-434 Skomielna Biała 685

Image

KILKA SŁÓW O NAS

Nasz ośrodek organizuje kursy, seminaria, oraz inne szkolenia niezbędne do rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej, oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.