Szkolenia BHP

  • dla pracowników stanowisk robotniczych
  • dla pracowników stanowisk administracyjno - biurowych
  • dla pracowników placówek oświatowych
  • dla pracowników placówek służby zdrowia
  • dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno technicznych
  • dla pracodawców lub osób kierujących pracownikami
  • dla pracowników służby bhpNa mocy aktualnych przepisów jeśli kończy się ważność szkolenia okresowego BHP należy szkolenie okresowe rozpocząć w terminie ważności, a zakończyć egzaminem nie poźniej niż 30 dni po ogłoszeniu zakończenia stanu zagrożenia epidemiologicznego


Organizujemy cykliczne szkolenia okresowe BHP
w każdy czwartek o godz. 16:00

Pamiętaj !

Pracownik nie może być dopuszczony do pracy bez wymaganych badań lekarskich stwierdzających brak przeciwwskazań do wykonywania pracy oraz bez odpowiednich szkoleń bhp !

Najpierw są to szkolenia wstępne ogólne i stanowiskowe, a do 12 mcy od zatrudnienia należy pracownika poddać szkoleniu okresowemu bhp. Okresowe szkolenia bhp powtarzane są następnie w określonych odstępach czasu.

Tak więc np. pracownicy administracyjno biurowi powinni poddać się takiemu szkoleniu co 6 lat, kierownicy, brygadziści i pracodawcy co 5 lat, a pracownicy na stanowiskach robotniczych co 3 lata lub co rok jeśli wykonują prace szczególnie niebezpieczne.

Szkolenie okresowe / wstępne BHP dla pracowników
- 55zł (zwolnione z VAT)

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
- 250 zł (zwolnione z VAT)

Zapisy pod numerami tel:

721-238-237  
18-26-87-995
18-26-87-307

lub osobiście w siedzibie Ośrodka Szkolenia Zawodowego 32-434 Skomielna Biała 685 (budynek kółka rolniczego)

KILKA SŁÓW O NAS

Nasz ośrodek organizuje kursy, seminaria, oraz inne szkolenia niezbędne do rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej, oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.