Kurs operatora koparki – Myślenice, Rabka- Zdrój, Nowy Targ, Sucha Beskidzka

Prowadzimy kurs operatora koparki przygotowujący do zdobycia uprawnień na koparkę jednonaczyniową o masie całkowitej do 25 ton. Ten najczęściej wykorzystywany rodzaj koparki wyposażony jest w jedno naczynie urabiające, którym zazwyczaj jest łyżka, ale stosuje się też innego rodzaju osprzęt np. kafarowy, dźwigowy i chwytakowy. Koparki używa się do prac transportowych, budowlanych, a także w górnictwie.

Zarówno w Polsce, jak i za granicą istnieje dużo zapotrzebowanie na pracowników z tego typu uprawnieniami. Kurs obejmuje zarówno naukę teorii, jak i część praktyczną. Po otrzymaniu pozytywnego wyniku z egzaminu państwowego, wydawana jest książeczka operatora, która uprawnia do podjęcia pracy na tym stanowisku, karta operatora wydawana jest przez Sieć Badawczą Łukasiewicz IMBiGS.


Kurs koparko-ładowarki

Zapraszamy na kurs koparko-ładowarki. Zakończenie go pozytywnym wynikiem egzaminu pozwala na wykonywanie pracy operatora każdego rodzaju koparko-ładowarki. Dzięki wyposażeniu w dwa układy (koparkowy i ładowarkowy) jest to urządzenie uniwersalne, używane w wielu gałęziach przemysłu. Koparkoładowarka może być też uzbrojona w innego rodzaju osprzęt, m.in. w łyżki do skarpowania, widły paletowe, zamiatarkę, odśnieżarkę, frezarkę, młot wyburzeniowy czy wiertnicę. Maszyny te wykorzystuje się do przygotowania terenu do prac budowlanych, takich jak budowa chodnika, prac komunalnych i porządkowych, w wykopach melioracyjnych oraz w gospodarstwach rolnych. Zapraszamy także na kurs HDS.


Operator koparek i koparko-ładowarek

Zapraszamy do udziału w kursie operatora koparek i koparko-ładowarek. Szkolenie realizowane jest w oparciu o program IMBiGS. Szkolenie teoretyczne składa się z zajęć stacjonarnych prowadzonych przez doświadczonych wykładowców. Oprócz zajęć otrzymujesz od nas kompletne materiały szkoleniowe, dostęp do najczęściej zadawanych pytań egzaminacyjnych z opracowanymi odpowiedziami. Szkolenie praktyczne realizowane jest na naszych maszynach firmy JCB. Są to koparkoładowarka 3CX i koparka 160W.

Po zakończeniu szkolenia organizujemy egzamin przed komisją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Na podstawie pozytywnego wyniku egzaminu uczestnik szkolenia otrzymuje książeczkę operatora. Istnieje możliwość zrobienia uprawnień na dwie maszyny.

Koparka jednonaczyniowa do 25t + koparko-ładowarka wszystkie typy
Posiadamy poligon do zajęć praktycznych oraz park maszyn zatwierdzony przez IMBiGS. 

Całość szkolenia (teoria + praktyka + badania lekarskie + egzamin)
realizowana jest w siedzibie naszej firmy w Skomielnej Białej. 

Warunki przyjęcia:
  • ukończone 18 lat

Dlaczego warto się u nas szkolić?

* Egzamin przed komisją IMBiGS w cenie kursu,
* Praktyka na JCB 3CX i/lub JCB 160W,
* Doświadczona kadra instruktorów i wykładowców,
* Badania lekarskie w cenie kursu,
* Materiały szkoleniowe w cenie kursu,
* Dostęp do najczęsciej zadawanych pytań egz.,
* Możliwość zapłaty w ratach,
* Dogodne terminy spotkań,
* Szkolenie, badania lekarskie i egzamin na miejscu,
* Zajmujemy się formalnościami.
* Aplikacja COPA EDU w prezencie !

Zaufaj naszemu doświadczeniu, w ciągu kilkunastu lat przeszkoliliśmy już setki operatorów koparek i koparkoładowarek. Zdobądź nowe kwalifikacje! Zapisz się i zyskaj.


Jakie umiejętności zdobędzie kursant na kursie operatora koparki?

Kurs operatora koparki dostarcza wiedzy teoretycznej i umiejętności w zakresie obsługi różnego typu koparek. Podczas kursu uczestnicy zaznajamiani są nie tylko ze sposobami manewrowania maszyną, lecz również z przydatnymi technikami pracy koparką w wymagających warunkach terenowych czy klimatycznych. Na szkoleniu kursanci poznają sposoby wykrywania i usuwania częstych usterek, które pojawiają się w czasie eksploatacji koparki. Osoby zamierzające nauczyć się profesjonalnej obsługi koparek zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego na profesjonalny kurs. Koparko ładowarki, czy koparki jednonaczyniowe to maszyny popularnie wykorzystywane w wielu branżach, dlatego nasze szkolenia przyciągają kandydatów na operatorów tych maszyn z wielu miast m.in. z Krakowa, Limanowej, Nowego Targu, Suchej Beskidzkiej czy Zakopanego.

Kurs na koparkę / koparko ładowarkę


TRWAJĄ ZAPISY !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA 


Zapisz się już dzisiaj i odbierz materiały szkoleniowe !


Kurs operatora koparki do 25t

-2250 zł 

Kurs operatora koparkoładowarki wszystkie typy
-2250 zł 

Kurs operatora koparki i koparkoładowarki 
-3599 zł 

W cenie: egzamin państwowy+ szkolenie teoretyczne+ praktyka + materiały szkoleniowe + badania lekarskie+ aplikacja COPA EDU.*Oferta cenowa obowiązuje do 15.03.2024 lub do wyczerpania wolnych miejsc.
Image
Image

Kliknij w zdjęcie aby pobrać Aplikację COPA EDU

Image
Image
Image
Zapisy pod numerami tel:
721-238-237  
18-26-87-995
18-26-87-307

biuro@elremot.pl
facebook.com/elremot

lub osobiście w siedzibie Ośrodka Szkolenia Zawodowego
32-434 Skomielna Biała 685
Image

© 2023 Ośrodek Szkolenia Zawodowego "ELREMOT". Wszystkie prawa zastrzeżone |
Polityka Prywatności
Regulamin Platforma szkoleniowa
RODO

ps projekt wykonal ciemne


Strona utrzymywana na: printsoft.net.pl