Kursy zawodowe

Organizujemy kursy zawodowe dla osób, które chcą zdobyć nowe uprawnienia lub poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Organizujemy również egzaminy w przypadku szkoleń, które muszą zakończyć się sprawdzeniem wiedzy uczestnika, w celu przyznania mu uprawnień bądź certyfikatu. W naszej ofercie są m.in. kursy dla operatorów wózków widłowych, żurawi przenośnych oraz pilotów dronów. Prowadzimy kursy dla nauczycieli, kierowców, spawaczy i brakarzy. Uczymy udzielania pierwszej pomocy oraz zasad BHP.

Kursy zawodowe online

W ofercie naszego ośrodka znajdują się kursy zawodowe online. Dla wygody Kursantów wprowadziliśmy do naszej oferty ten nowoczesny sposób nauki. W przypadku kursów na operatora m.in. żurawni przenośnych, podestów ruchomych i wózków widłowych istnieje możliwość odbycia części zajęć na naszej platformie szkoleniowej online. Również szkolenia BHP dla pracowników m.in. placówek oświatowych, służby zdrowia i stanowisk administracyjno-biurowych przeprowadzamy online. Jeżeli interesuje Cię odbycie konkretnego kursu w formie zdalnej, zapraszamy do kontaktu.

Kursy z certyfikatem

Oferujemy kursy z certyfikatem, wydawanym po zdaniu odpowiednich egzaminów. Współpracujemy z wieloma Instytucjami, dlatego materiały i szkolenia przez nas przygotowane spełniają odpowiednie wymagania i uprawniają do zdobycia certyfikatów. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowaniem podjęcia kursu, bądź organizacją go dla grupy osób. W przypadku części kursów dajemy możliwość płatności w ratach.

Instytucje, które opracowują programy szkoleń na drony:
https://ulc.gov.pl/pl/

Instytucje wydające uprawnienia oraz egzaminujące naszych kursantów po szkoleniach:


Szkolenie- operator koparek, koparko ładowarek

https://imbigs.lukasiewicz.gov.pl/

Szkolenie- operator wózków widłowych, żurawi przenośnych HDS, suwnic, wciągników, wciągarek

https://www.udt.gov.pl/

Firmy partnerskie- dotyczące szkoleń na Drony

Facebook
Youtube
Zapisy pod numerami tel:
721-238-237  
18-26-87-995
18-26-87-307

biuro@elremot.pl
facebook.com/elremot

lub osobiście w siedzibie Ośrodka Szkolenia Zawodowego
32-434 Skomielna Biała 685
Image

© 2023 Ośrodek Szkolenia Zawodowego "ELREMOT". Wszystkie prawa zastrzeżone |
Polityka Prywatności
Regulamin Platforma szkoleniowa
RODO

ps projekt wykonal ciemne


Strona utrzymywana na: printsoft.net.pl